Plastpol Kielce 2017

XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy to największa branżowa wystawa w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Nie bez powodu wydarzenie to nazywane jest wizytówką polskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Oprócz nowoczesnych urządzeń oraz narzędzi do przetwórstwa zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie wykorzystywane w tej branży. Skoro mowa o nowych technologiach to zdecydowanie nie może tam zabraknąć przedstawicieli CENTRUM KOMPETENCJI METROLOGICZNYCH – platformy integrującej przedsiębiorstwa dostarczające usługi oraz produkty niezbędne w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakresie metrologii, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej.

XXI edycja targów branży tworzyw sztucznych odbędzie się w kompleksie Targów Kielce w dniach od 23 do 26 maja 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy do wpisania wydarzenia PLASTPOL 2017 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy najważniejszych imprez tego roku oraz odwiedzenia stoisk naszych przedstawicieli: 

3D TEAM
Hala: D
Stoisko: D16 

3D TOOL
Hala: D
Stoisko: D16 

LENSO
Hala: C
Stoisko: C5

Copyright 2017 CKM | All Rights Reserved | Created by Creobit