Firma Lenso serdecznie zaprasza na cykl międzynarodowych warsztatów firmy GOM dotyczących metrologii 3D w odlewnictwie i procesach odlewniczych.

Warsztaty to spotkanie branżowe dla konstruktorów, producentów narzędzi jak również specjalistów z zakresu badań i rozwoju, produkcji i zapewnienia jakości. Warsztaty zagwarantują możliwość zdobycia wiedzy na temat zastosowania optycznej metrologii 3D w przemyśle odlewniczym.

Przedstawiciele z wiodących firm przemysłowych przedstawią przykłady codziennej praktyki, w jaki sposób integracja systemów pomiarowych w całym łańcuchu procesów skraca czas rozwoju, poprawia procesy produkcyjne, a tym samym poprawia rentowność przedsiębiorstw.

Oprócz prezentacji użytkowników, zespół Lenso w prezentacjach na żywo przedstawi nowe osiągnięcia w dziedzinie metrologii 3D oraz oprogramowanie do pomiaru i kontroli jakości.

 

Link do wydarzenia: http://www.gom-workshop.com/pl/?L=16

 

Data i lokalizacja warsztatów:

21 Marca 2018, g. 10:00 – 15:00
Centrum Kompetencji Metrologicznych
Wschodnia 7B, 62-080 Swadzim / k Poznania
 

Rejestracja:

Rejestracja na bezpłatne warsztaty dotyczące odlewnictwa i procesów odlewniczych odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://www.gom-workshop.com/pl/?L=16